Elajo - osobliwe place zabaw. Logo

REGULAMIN

 1. O Firmie
 2. INFORMACJE DOTYCZĄCE FIRMY

  Elajo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, prowadzi działalność gospodarczą w zakresie robót budowlanych oraz realizacji projektów budowlanych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji obejmujących place zabaw i siłowni zewnętrznych, począwszy od projektowania, tworzenia wizualizacji, poprzez budowę, kończąc na serwisowaniu oraz prowadzeniu przeglądów placów zabaw.


 3. Nasza Oferta
 4. INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAKRESU OFERTY

  W ramach prowadzonej działalności gospodarczej oferujemy naszym klientom oraz kontrahentom zarówno konsultacje oraz doradztwo w przedmiocie realizacji planowanego przedsięwzięcia budowalnego, jak również realizujemy konkretne inwestycje, obejmujące w szczególności:

  1. Tworzenie koncepcji i projektów budowalnych placów zabaw, przedstawiając propozycję konkretnych zastosowań elementów dostępnych w naszym asortymencie, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta oraz zgodnych z powszechnie obowiązującymi w tym zakresie normami prawnymi.
  2. Wizualizację projektu inwestycji w zakresie budowy placu zabaw w formatach 2D i 3D.
  3. Serwisowanie, konserwację oraz dokonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych placów zabaw.
  4. W naszej ofercie znajdą Państwo cały wachlarz elementów, urządzeń i materiałów gotowych do wykorzystania w Państwa inwestycji, do których należą m.in.:
   • Wyposażenie placów zabaw w urządzenia dostosowane do różnych grup wiekowych, wykonane z najwyższej jakości materiałów, opatrzone certyfikatem zgodnie z normą PN­EN 1176:2009;
   • Urządzenia fitness zewnętrzne, przystosowane do aktywności fizycznej na wolnym powietrzu;
   • Nawierzchnie bezpieczne i sportowe, opatrzone certyfikatem zgodnie z normą PN­EN 1177:2009, zapewniające większą przyczepność, przeciwdziałające poślizgnięciom oraz amortyzujące upadki;
   • Elementy małej architektury takie jak: ławki, stojaki na rowery, kosze na odpady, donice i inne.
  5. Istnieje także możliwość zamówienia poszczególnych elementów, urządzeń i materiałów bez sporządzania projektu inwestycji oraz przeprowadzania późniejszych czynności montażowych oraz budowlanych.
  6. Szybkie i sprawne usługi montażowe w zakresie inwestycji – wyposażenie placów zabaw, siłowni zewnętrznych, boisk oraz innych miejsc przeznaczonych na cele rekreacji.
  7. Aranżacja terenów zielonych w obrębie inwestycji.

  Zapewniamy i gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług dzięki profesjonalnie zorganizowanemu zapleczu technicznemu i logistycznemu oraz współpracy z grupą wykwalifikowanych pracowników, gotowych spełnić Państwa najśmielsze wyobrażenia w zakresie planowanej inwestycji. Każdy zastosowany w ramach inwestycji element posiada stosowną dokumentację. Wszelkie wykorzystane materiały są certyfikowane zgodnie z obowiązującym prawem oraz istniejącymi w tym zakresie normami oraz wymogami.


 5. Zakupy i Ceny
 6. INFORMACJE HANDLOWE

  Ceny poszczególnych urządzeń i elementów wchodzących w zakres asortymentu, którym dysponujemy zawarte zostały w zakładce – Oferta. Uwaga! Elajo Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmian cen asortymentu.

  Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej www.elajo.pl, w tym na poszczególnych zakładkach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Ustawy Kodeks cywilny.

  Strona internetowa www.elajo.pl nie jest sklepem internetowym, za pośrednictwem którego można dokonywać zakupu lub dokonać zamówienia usługi.

  Osoba zainteresowana zakupem urządzeń, zleceniem realizacji inwestycji bądź usług objętych zakresem działalności gospodarczej Elajo Sp. z o.o. powinna nawiązać bezpośredni kontakt ze Spółką zgodnie z wytycznymi i danymi wskazanymi w zakładce – Kontakt.


 7. Strona internetowa
 8. INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAWARTOŚCI STRONY

  Administratorem strony internetowej jest:

  Elajo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  ul. Skoroszewska 4 lok. 31
  02-495 Warszawa
  KRS: 0000584980
  NIP: 5223044126


  Wszelkie treści, zdjęcia, grafika, layout oraz ich układy objęte są chronionym na rzecz Elajo sp. z o.o. prawem własności intelektualnej, w tym także licencją udzieloną przez podmioty zewnętrzne. Ich kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie, modyfikacja oraz inne opracowania w całości lub w części, bez względu na formę, bez uprzedniej pisemnej zgody Elajo Sp. z o.o. stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich i podlega odpowiedzialności wynikających z Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

PROFIL DZIAŁALNOŚCI

 • Budowa placów zabaw
 • Wyposażenie placów zabaw
 • Projekty placów zabaw
 • Wizualizacje placów zabaw
 • Budowa siłowni zewnętrznych
 • Przeglądy placów zabaw
 • Konserwacje placów zabaw
 • Naprawy nawierzchni

DANE KONTAKTOWE

 • Elajo Sp. z o.o.
  Skoroszewska 4/31
  02-495 Warszawa

 • e-mail: biuro@elajo.pl

 • NIP: 522 30 44 126

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

FORMULARZ KONTAKTOWY

{{contactFormMessage}}
8DmindStudio, 2017. All Right Reserved.